Boyacı ustalık belgesi almak günümüzde sadece ayrıcalık değil aynı zamanda yasal gerekliliktir. Acemi ve usta personeli birbirinden ayırmak, yapıların, uygulama, işin kalitesini arttırmak, iş güvenliği ve sağlığı kriterlerini karşılamak için boyacı mesleki yeterlilik şartı bulunmaktadır.

Bundan dolayı ustalık belgesi almanız size sadece Türkiye’de değil Yurtdışında çalıştığınız projelerde de avantaj ve ekstra haklar, kolaylıklar kazandıracaktır.

Boyacı Ustalık Belgesi Nedir?

Ustası belgesi, yasalarla usta ve acemi personeli birbirinden ayıran, mesleki yeterlilik sınavını başarıyla geçen kişilere verilen ve o kişinin mesleği ile ilgili, bilgi, beceri, tecrübesini kanıtlayan belgedir.

Ustalık belgesi almanız, hem iş alımlarında öncelik tanınmanızı, hem de yasal yükümlülüğü yerine getirmenizi sağlar.

Boyacı Ustalık Belgesi Nasıl Alınır?

Boyacı ustalık belgesi almak için aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza gönderdiğinizde, anlaşmalı olduğumuz yetkilendirilmiş belgelendirme kurumları sizinle iletişime geçer.

Boyacı ustalık belgesi sınavı için gerekli başvuru evraklarını sizden ister ve süreç başlar. Sınavı başarıyla vermeniz durumunda boyacı ustalık belgesi almaya hak kazanırsınız.

Boyacı Ustalık Belgesi Fiyatları

Ustalık belgesi fiyatları şehre, hizmeti veren kuruma göre değişebilmektedir. Bu sayfadaki ustalık belgesi başvurunu formunu doldurup tarafımıza gönderdiğinizde bilgi bankamızdaki en ucuz fiyatı veren kurumun sizinle iletişime geçmesini sağlarız.

Boyacı başvuru belgesi fiyatları hakkında bilgi almak için formu doldurup göndermeniz yeterli.

Formu doldurarak bize gönderin en uygun fiyat teklifi ile size geri dönüş yapalım.

MeslekiBeglendirme.com Ne Yapar?

MeslekiBelgelendirme.com olarak sizlere piyasadaki en en uygun hizmeti verecek firma ile sizleri buluşturur ve sizleri istediğiniz konuda ustalık belgesi almaya sağlar. Kurumumuz, 2013 yılından beri 4857 sayılı “İş Kanunu” , 6331 sayılı “İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu” kapsamında İş Sağlığı ve Güvenliği alanında, işveren ve çalışanlara tarafından, yapılması gereken zorunlu tüm çalışmalar ve eğitimler Konusunda Hizmet veren Konusunda deneyimli ve uzman eğitmen kadrosu ile bireysel ve kurumsal iş sağlığı güvenliği alanında ,kaliteli hizmet anlayışını en üst düzeye çıkaran bir eğitim ve hizmet firması olmuştur.